Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3339
Название: ПРОТИСТОЯННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ І П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ ЯК ЗАСІБ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПЕРЕБУДОВИ ВЛАСНОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ (На матеріалах Донеччини ІІ пол. 60-х – 80-ті рр. ХХ ст.)
Авторы: Папаяні, Іван Володимирович
Ключевые слова: євангельські християни-баптисти
п’ятидесятники
наратив
релігійна ідентичність
базова метафора
Дата публикации: 15-дек-2011
Краткий осмотр (реферат): В статті застосовано наративний підхід в дослідженні конструювання релігійної ідентичності. Аналізуючи стенограми бесід з віруючими представниками баптистських і п’ятидесятницьких громад автор доводить, що протистояння між, з одного боку, п’ятидесятниками і євангельськими християнами-баптистами, а з іншого - п’ятидесятниками, євангельськими християнами-баптистами і державою, відіграло великий вплив на збереження власної віросповідної ідентичності цих деномінацій, однак також актуалізувало і формування в середовищі як однієї, так і іншої конфесії ідентифікаційних пошуків, які завершились формуванням релігійної ідентичності протестного характеру.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/3339
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри філософії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
10 СТАТТЯ Папаяни.doc171,95 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.