Навчально-методичні видання кафедри прикладної математики та інформатики Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-04Методичні вказівки до виконання контрольних завдань з дисципліни «Програмування»Маслова, Н.О.; Золотухіна, О.А; Курило, О.В.; Тихонова, О.А.
2018-01МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ до практичних робіт за курсом «ПАРАЛЕЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ»Назарова, І.А.
2016-08МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ і ЗАВДАННЯ ДО ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ «ДИСКРЕТНА МАТЕМАТИКА»Назарова, І.А.
2015-11МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВНазарова, І.А.
2015-11Методичні вказівки та завдання до лабораторних робіт за курсами “ДИСКРЕТНІ СТРУКТУРИ“Назарова, І.А.
2015-11Методичні вказівки та завдання до виконання курсового проекту із дисципліни “Дискретні структури“Назарова, І.А.
2020-02Методичні вказівки до самостійної роботи за курсом "Статистичні методи оцінювання"Назарова, І.А.
2015-11МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ та ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ З ДИСЦИПЛІНИ “СТАТИСТИЧНІ МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ ”Назарова, І.А.
2019-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ ПО КУРСУ «МУЛЬТИАГЕНТНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ»Дмитрієва, О.А.
2018Навчальний модуль «Основи створення ігрових додатків на базі GameMaker» дисципліни «Комп’ютерна графіка» підго-товки студентів освітнього рівня «бакалавр» за спеціалізацією «Програмне забезпечення мультимедійних систем для ігрових додатків» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»Башков, Євген Олександрович; Павловський, Євген Вікторович
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ РОБІТ ПО КУРСУ «ЕМПІРИЧНІ МЕТОДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ»Дмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ МАТЕМАТИЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ ІГОРДмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ» на тему: «РОЗРОБКА ОПТИМІЗАЦІЙНИХ ПІДХОДІВ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ БЛОКЧЕЙН ДЛЯ РОЗПОДІЛЕНОЇ МЕРЕЖІ»Дмитрієва, О.А.
2020-09МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсової роботи з дисципліни «ЕМПІРИЧНІ МЕТОДИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» на тему: «АЛГОРИТМІЧНІ І ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ АНАЛІЗУ ВИБІРКОВИХ СУКУПНОСТЕЙ»Дмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ І МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКАДмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙДмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ ДО ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ ТЕОРІЯ ЙМОВІРНОСТЕЙ І МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКАДмитрієва, О.А.
2020-02МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ І ЗАВДАННЯ - ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ, РОЗРАХУНКОВИХ І САМОСТІЙНИХ РОБІТ ЗА КУРСОМ - ТЕОРІЯ СИНТАКСИЧНОГО АНАЛІЗУ І КОМПІЛЯЦІЇДмитрієва, О.А.
2020-03МЕТОДІЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання лабораторних робіт з дисципліни «ПРОГРАМУВАННЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ ІНТЕРНЕТУ»-
2019Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Основи інформаційної безпеки» для студентів спеціальності 125 Кібербезпека усіх форм навчанняМаслова, Н.О.; Патрушева, О.І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36