Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31467
Title: Навчально- методичний посібник з навчальної дисципліни «Корпоративна культура» для студентів економічного напрямку підготовкиденної та заочної форм навчання
Authors: Моісєєнко, Лариса Миколаївна
Keywords: корпоративна культура, мотивація, стимул
корпоративна місія, менеджмент
Issue Date: 2016
Citation: Навчально- методичний посібник з навчальної дисципліни «Корпоративна культура» для студентів економічного напрямку підготовкиденної та заочної форм навчання / укл. Л.М. Моісєєнко. – Красноармійськ: Красноармійський індустріальний інститут державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет», 2016. – 182 с.
Abstract: Навчально-методичний посібник з навчальної дисципліни «Корпоративна культура» для студентів економічного напрямку підготовки денної та заочної форм навчання містить програмні вимоги (програму курсу, методичні рекомендації до вивчення курсу, виконання практичних робіт, самостійної роботи, питання щодо перевірки знань студентів, критерії оцінювання знань і контрольні питання), глосарій, додатки та список рекомендованої літератури. Рекомендації стануть в пригоді студентам як денної, так і заочної форми навчання.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31467
Appears in Collections:Навчально-методичні видання викладачів кафедри загальнонаукової підготовки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
M363.pdfКорпоративна культура. Моісєєнко1,52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.