Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31436
Title: Дослідження впливу використання верстатного обладнання з ЧПК і схеми різання на ефективність алмазно-абразивної обробки деталей-оболонок складної форми із важкооброблюваних крихких матеріалів
Authors: Рева, Олександр Олегович
Keywords: технічна кераміка - ситали
тонкостінні оболонки
алмазне шліфування
вхідні технологічні параметри
динаміка процесу
характеристика заготовки
якість і точність обробки
Issue Date: Dec-2019
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Рева О.О. Дослідження впливу використання верстатного обладнання з ЧПК і схеми різання на ефективність алмазно-абразивної обробки деталей – оболонок складної форми із важкооброблюваних крихких матеріалів : випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» (спеціалізація «Мехатронні системи машинобудування») / О.О. Рева. – Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 73 с.
Abstract: В магістерській роботі визначені шляхи підвищення ефективності шліфування виробів типу оболонок складної просторової форми з важкооброблюваних крихких неметалевих матеріалів – ситалів з урахуванням їх фізико-механічних властивостей і структури. Здійснено аналіз конструкції і способів обробки оболонок складної просторової форми з ситалів, умов їх експлуатації. Обґрунтовано використання обладнання на базі верстатів з ЧПК для обробки оболонок. Розроблені схема і технологічний процес алмазно-абразивної обробки оболонок з ситалів, завдяки яким зменшується її трудомісткість. Спроектована верстатна система для шліфування оболонок на базі верстатів з ЧПК.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31436
Appears in Collections:ОС "Магістр"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019_М_МСМм-18_Рева_ОO.pdf
  Restricted Access
Випускна кваліфікаційна робота_ОС Магістр_Рева О.О._МСМм-182,07 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.