Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31401
Назва: Дослідження розпізнавання символів з використанням нейронної мережі та Unity 3D
Інші назви: Research of character recognition using neural network and Unity 3D
Автори: Андросян, Артем Артурович
Ключові слова: розпізнавання символів
ігровий додаток
Unity 3D
багатошаровий персептрон
С#
пул об’єктів
Дата публікації: гру-2019
Видавництво: Покровськ, ДВНЗ ДонНТУ
Бібліографічний опис: Андросян А. А. Дослідження розпізнавання символів з використанням нейронної мережі та Unity3D : випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» / А. А. Андросян. – Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 106 с.
Серія/номер: Інженерія програмного забезпечення;
Короткий огляд (реферат): Об’єктом дослідження даної роботи виступає процес визначення символу, що провів користувач. Предметом дослідження є використання засобів Unity3D та нейронної мережі для розпізнавання символу. Метою є визначення більш вдалого засобу розпізнавання для використання у подальшій розробці ігрового додатку Slash Spell. В процесі роботи було досліджено можливості розпізнавання Unity3D та нейронної мережі, було спроектовано та розроблено власний алгоритм з використанням засобів Unity3D та нейронну мережу з архітектурою багатошаровий персептрон. Проведено тестування різних параметрів розробленого алгоритму та нейронної мережі. Результатом роботи є алгоритм та нейронна мережа, що дозоляють визначати потрібні символи. Наукова новизна полягає у дослідженні більш вдалого засобу розпізнавання проведеного символу користувачем в ігровому додатку. Практичне значення полягає в подальшому використанні обраного варіанту розпізнавання при розробці ігрового додатку Slash Spell.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31401
Розташовується у зібраннях:ОС "Магістр"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Андросян.pdf3,08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.