Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31401
Название: Дослідження розпізнавання символів з використанням нейронної мережі та Unity 3D
Другие названия: Research of character recognition using neural network and Unity 3D
Авторы: Андросян, Артем Артурович
Ключевые слова: розпізнавання символів
ігровий додаток
Unity 3D
багатошаровий персептрон
С#
пул об’єктів
Дата публикации: дек-2019
Издательство: Покровськ, ДВНЗ ДонНТУ
Библиографическое описание: Андросян А. А. Дослідження розпізнавання символів з використанням нейронної мережі та Unity3D : випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» / А. А. Андросян. – Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 106 с.
Серия/номер: Інженерія програмного забезпечення;
Краткий осмотр (реферат): Об’єктом дослідження даної роботи виступає процес визначення символу, що провів користувач. Предметом дослідження є використання засобів Unity3D та нейронної мережі для розпізнавання символу. Метою є визначення більш вдалого засобу розпізнавання для використання у подальшій розробці ігрового додатку Slash Spell. В процесі роботи було досліджено можливості розпізнавання Unity3D та нейронної мережі, було спроектовано та розроблено власний алгоритм з використанням засобів Unity3D та нейронну мережу з архітектурою багатошаровий персептрон. Проведено тестування різних параметрів розробленого алгоритму та нейронної мережі. Результатом роботи є алгоритм та нейронна мережа, що дозоляють визначати потрібні символи. Наукова новизна полягає у дослідженні більш вдалого засобу розпізнавання проведеного символу користувачем в ігровому додатку. Практичне значення полягає в подальшому використанні обраного варіанту розпізнавання при розробці ігрового додатку Slash Spell.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31401
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Андросян.pdf3,08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.