Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31088
Назва: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право»
Інші назви: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право» (для студентів усіх форм навчання) / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. – 35с.
Автори: Ганич, Ольга Анатоліївна
Ключові слова: земельне право
Дата публікації: 2017
Видавництво: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право» (для студентів усіх форм навчання) / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. – 35с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації містять перелік питань, що охоплюють зміст програми дисципліни, приклади типових індивідуальних завдань, карту самостійної роботи студента, порядок поточного і підсумкового контролю оцінювання знань студентів денної та заочної форм навчання, варіанти контрольних робіт, зразок екзаменаційного білета, плани семінарських занять і практичні завдання, список рекомендованих нормативно-правових актів і літератури. Розраховані на викладачів, студентів денної та заочної форм навчання при підготовці до навчальних занять з дисципліни «Земельне право».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31088
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри Історії та права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Метод. ЗП.pdf511,66 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.