Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31088
Title: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право»
Other Titles: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право» (для студентів усіх форм навчання) / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. – 35с.
Authors: Ганич, Ольга Анатоліївна
Keywords: земельне право
Issue Date: 2017
Publisher: Методичні матеріали щодо змісту та організації практичної і самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Земельне право» (для студентів усіх форм навчання) / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. – 35с.
Abstract: Методичні рекомендації містять перелік питань, що охоплюють зміст програми дисципліни, приклади типових індивідуальних завдань, карту самостійної роботи студента, порядок поточного і підсумкового контролю оцінювання знань студентів денної та заочної форм навчання, варіанти контрольних робіт, зразок екзаменаційного білета, плани семінарських занять і практичні завдання, список рекомендованих нормативно-правових актів і літератури. Розраховані на викладачів, студентів денної та заочної форм навчання при підготовці до навчальних занять з дисципліни «Земельне право».
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31088
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри Історії та права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Метод. ЗП.pdf511,66 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.