Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31084
Назва: Методичні рекомендації до написання та захисту курсових робіт з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека»
Автори: Ганич, Ольга Анатоліївна
Ключові слова: Європейська інтеграція
міжнародне публічне управління
Європейськай Союз
національна безрека
Дата публікації: 2018
Видавництво: Методичні рекомендації до написання та захисту курсових робіт з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2018. – 26с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації містять визначення мети курсової роботи, етапи її виконання, порядок підбору нормативних і наукових джерел та інших матеріалів, структуру і зміст курсової роботи, порядок її оформлення, захист і критерії оцінювання. Пропонується рекомендований перелік тем курсової роботи. Розраховані на студентів денної та заочної форм навчання при написанні курсової роботи з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31084
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри Історії та права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Метод курс. раб Євроінтеграція.pdf419,91 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.