Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31084
Название: Методичні рекомендації до написання та захисту курсових робіт з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека»
Авторы: Ганич, Ольга Анатоліївна
Ключевые слова: Європейська інтеграція
міжнародне публічне управління
Європейськай Союз
національна безрека
Дата публикации: 2018
Издательство: Методичні рекомендації до написання та захисту курсових робіт з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» / Уклад. О.А. Ганич. – Покровськ: ДонНТУ, 2018. – 26с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять визначення мети курсової роботи, етапи її виконання, порядок підбору нормативних і наукових джерел та інших матеріалів, структуру і зміст курсової роботи, порядок її оформлення, захист і критерії оцінювання. Пропонується рекомендований перелік тем курсової роботи. Розраховані на студентів денної та заочної форм навчання при написанні курсової роботи з дисципліни «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека»
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/31084
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри Історії та права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод курс. раб Євроінтеграція.pdf419,91 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.