Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30638
Title: Розробка заходів та попередження екзогенних та ендогенних пожеж при підвищенні навантаження на очисний вибій робіт в умовах Шахти «Тернівська»
Other Titles: The development of measures and prevention of exogenous and endogenous fires with increasing workload in the treatment of work in the conditions of the mine "Ternivs’ka"
Authors: Нікітіну, Івану Олександровичу
Keywords: комбайн
комплекс
технологія виїмки вугілля
охорона праці
транспорт
вентиляція
Issue Date: May-2019
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Нікітін І.О. Розробка заходів та попередження екзогенних та ендогенних пожеж при підвищенні навантаження на очисний вибій робіт в умовах Шахти «Тернівська» : Випускна кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня «Магістр» за спеціальністю 184 «Гірництво» (спеціалізація «Охорона праці в гірництві») І.О. Нікітін: Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2019.- 93с.
Series/Report no.: спеціалізація «Охорона праці в гірництві»;
Abstract: Магістерська робота присвячена вирішенню актуального завдання розробки заходів щодо запобігання небезпечних і шкідливих виробничих факторів, а також розробці схеми протипожежного захисту видобувної дільниці і заходів по боротьбі з ендогенними і екзогенними пожежами , при збільшення навантаження на очисний вибій і зниження собівартості видобутку вугілля. В результаті аналізу виробничої ситуації на шахті «Тернівська» запропонован варіант заміни очисного комбайна УКД-200/500 з винесеною системою подачі на комбайн УКД-400 з вбудованою системою подачі, а також заміну конвеєра СПЦ-271Н на конвеєр КСД-26В. Наведено загальні відомості з транспортування людей і гірської маси, розрахунок лавного скребкового конвеєра і перевірка головною вентиляційної установки. Розроблена схема протипожежного захисту видобувної дільниці і заходи по боротьбі з ендогенними і екзогенними пожежами наведено розрахунок техніко-економічних показників при впровадженні проектних рішень.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30638
Appears in Collections:ОС "Магістр" Гірничого факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019_мз_ОПГ-17 Нікітін І.О..pdf1,01 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.