Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30594
Title: Створення блочно - модульної котельної установки для закритої системи водопостачання для власних потреб підприємства
Authors: Проломов, Марк Олегович
Keywords: ЕКОНОМАЙЗЕР
ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ
КОТЕЛЬНЯ
КОТЕЛ
МОДУЛЬНА СТРУКТУРА
ПОВІТРЯПІДІГРІВАЧ
ПАЛИВО
Issue Date: 21-Jun-2019
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Проломов, М. О. Створення блочно - модульної котельної установки для закритої системи водопостачання для власних потреб підприємства: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю (144) «Теплоенергетика»/ М.О. Проломов. – Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 61 с.
Series/Report no.: Теплоенергетика;
Abstract: Об'єкт дослідження – основне тепло генеруюче та допоміжне обладнання котельні з модульною структурою. Мета роботи –обґрунтований вибір та розрахунок основних складових елементів котла для забезпечення власних потреб підприємства. Методи дослідження – аналіз, синтез, математичні розрахунки. У роботі проведено обґрунтування, вибір та оцінка ефективності структури, типа, конструкції блочно - модульної котельної установки для закритої системи водопостачання. Проведено конструктивний розрахунок основного та допоміжного обладнання котельні, розраховано витрати палива в заданих умовах функціонування. Наведені заходи, що треба виконувати по охороні праці в умовах функціонування запропонованої блочно - модульної котельної установки для закритої системи водопостачання.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30594
Appears in Collections:ОС "Бакалавр"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019_Б_ТЕПзп16_Проломов_МО.pdf
  Restricted Access
1,06 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.