Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3051
Название: Вивчення творчої складової процесу самореалізації особистості у науково-технічній діяльності
Авторы: Яковицька, Л.С.
Ключевые слова: : самореалізація, творчість, мислення, креативність
self-realization, creativity, thinking
Дата публикации: 2011
Издательство: Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості / За ред. С.Д. Максименка, М.В.Папучі – К.: Міленіум, 2011. – Т.11, вип.4.- Ч.2. - с.369-376.
Краткий осмотр (реферат): Розвиток здібностей безпосереднім чином зв’язаний з розвитком творчого відношення до себе та діяльності. У творчій діяльності людина розвиває, стверджує себе як особистість. В процесі самореалізації особистість постійно виходить за межі досягнутого, тому самореалізація є творчою діяльністю.
Описание: У статті розглянуто проблему творчості як складової самореалізації у науково-технічній діяльності. Творчі здібності є важливою складовою самореалізації, тому що здійснюючи себе особистість постійно виходить за межі досягнутого. Одержання нового знання часто залишається непомітними у течії науково-технічної діяльності, бо спирається на широкий масив нетворчих операцій на підготовчих рівнях. Тому творче ставлення фахівця до праці визначається не стільки професійною підготовкою, досконалим знанням спеціальних наук, але і його психологічними особливостями: мисленєвими процесами, схильністю до всього підходити творчо, здатністю до інтеграції та взаємодії.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/3051
Располагается в коллекциях:Статті кафедри соціології і політології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Стат. для Ніжина сайт Яковиц.2.doc86 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.