Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3051
Title: Вивчення творчої складової процесу самореалізації особистості у науково-технічній діяльності
Authors: Яковицька, Л.С.
Keywords: : самореалізація, творчість, мислення, креативність
self-realization, creativity, thinking
Issue Date: 2011
Publisher: Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості / За ред. С.Д. Максименка, М.В.Папучі – К.: Міленіум, 2011. – Т.11, вип.4.- Ч.2. - с.369-376.
Abstract: Розвиток здібностей безпосереднім чином зв’язаний з розвитком творчого відношення до себе та діяльності. У творчій діяльності людина розвиває, стверджує себе як особистість. В процесі самореалізації особистість постійно виходить за межі досягнутого, тому самореалізація є творчою діяльністю.
Description: У статті розглянуто проблему творчості як складової самореалізації у науково-технічній діяльності. Творчі здібності є важливою складовою самореалізації, тому що здійснюючи себе особистість постійно виходить за межі досягнутого. Одержання нового знання часто залишається непомітними у течії науково-технічної діяльності, бо спирається на широкий масив нетворчих операцій на підготовчих рівнях. Тому творче ставлення фахівця до праці визначається не стільки професійною підготовкою, досконалим знанням спеціальних наук, але і його психологічними особливостями: мисленєвими процесами, схильністю до всього підходити творчо, здатністю до інтеграції та взаємодії.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/3051
Appears in Collections:Статті кафедри соціології і політології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стат. для Ніжина сайт Яковиц.2.doc86 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.