Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30382
Назва: Державне управління правоохоронною системою
Інші назви: Public administration of the law-enforcement system
Автори: Заргана, Валентина Вікторівна
Ключові слова: державне управління
правоохоронна система
удосконалення
законодавство
Дата публікації: бер-2019
Видавництво: Покровськ: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Заргана В.В. Державне управління правоохоронною системою: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»./ В.В. Заргана – Покровськ, ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 114 c.
Короткий огляд (реферат): У дипломній роботі розглянуто організаційно-правові особливості реформування управління у правоохоронній системі. Досліджено зарубіжний досвід державного управління правоохоронною системою. Проаналізовано нормативно-правову базу державного управління у правоохоронній сфері. Визначено компетенцію суб’єктів та рівні забезпечення державного управління у правоохоронній системі. Проаналізовано основні проблеми удосконалення управлінської та штатної роботи органів правоохоронної системи та підготовлено пропозиції щодо удосконалення роботи органів управління у правоохоронній системі. Визначено, що існування корупції не можна розглядати лише як наслідок недосконалості нормативно-правової бази, наявності протиріч у антикорупційному законодавстві. Потрібно провадити реальні структурно-функціональні, інституційні зміни у всіх сферах суспільного життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30382
Розташовується у зібраннях:Магістр

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Заргана__диплом (2).docx268,38 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.