Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30381
Название: Державне управління правоохоронною системою
Другие названия: Public administration of the law-enforcement system
Авторы: Заргана, Валентина Вікторівна
Ключевые слова: державне управління
правоохоронна система
законодавство
удосконалення
Дата публикации: мар-2019
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Заргана В.В. Державне управління правоохоронною системою: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»./ В.В. Заргана – Покровськ, ДВНЗ ДонНТУ, 2019. – 114 c.
Краткий осмотр (реферат): У дипломній роботі розглянуто організаційно-правові особливості реформування управління у правоохоронній системі. Досліджено зарубіжний досвід державного управління правоохоронною системою. Проаналізовано нормативно-правову базу державного управління у правоохоронній сфері. Визначено компетенцію суб’єктів та рівні забезпечення державного управління у правоохоронній системі. Проаналізовано основні проблеми удосконалення управлінської та штатної роботи органів правоохоронної системи та підготовлено пропозиції щодо удосконалення роботи органів управління у правоохоронній системі. Визначено, що існування корупції неможна розглядати лише як наслідок недосконалості нормативно-правової бази, наявності протиріч у антикорупційному законодавстві. Потрібно провадити реальні структурно-функціональні, інституційні зміни у всіх сферах суспільного життя.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30381
Располагается в коллекциях:Магістр

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Заргана__диплом (2).docx268,38 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.