Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/30258
Назва: Дослідження паралельної обробки зображень засобами OpenMP та Java
Інші назви: Research of parallel image processing by means of OpenMP and Java
Автори: Васильченко, Сергій Володимирович
Ключові слова: RASPBERRY PI
OPENMP
Дата публікації: чер-2018
Видавництво: Покровськ: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Васильченко, С.В. Дослідження паралельної обробки зображень засобами OpenMP та Java / Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 123 «Компютерна інженерія». – ДВНЗ ДонНТУ, Покровськ, 2018. - 95 с.
Короткий огляд (реферат): У роботі проведено аналіз алгоритмів медіанної і усереднюючої фільтрації. Було визначено основні способи прискорення роботи даних алгоритмів. Запропоновано способи сегментації зображень для паралельної обробки на багатоядерних системах. Виконано реалізацію й дослідження алгоритмів з використанням векторизації і розпаралелювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua/jspui/handle/123456789/30258
Розташовується у зібраннях:ОС "Магістр" КНТ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2018_КІм-16_Васильченко_ПЗ.pdf1,77 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.