Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30073
Назва: Аналіз та напрямки покращення господарської діяльності підприємства
Автори: Рильська, Ірина Сергіївна
Ключові слова: господарська діяльність, фінансово-економічні показники, прогнозування, збут, моделювання, попит
Дата публікації: січ-2019
Видавництво: Покровськ: ДонНТУ
Бібліографічний опис: Рильська І.С. Аналіз та напрямки покращення господарської діяльності підприємства / Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» напряму підготовки 072 Фінанси, банківська справа та страхування. – ДВНЗ «ДонНТУ», Покровськ, 2019.
Серія/номер: Фінанси, банківська справа та стхування;
Короткий огляд (реферат): Мета роботи полягає в проведенні аналізу господарської діяльності підприємства та визначенні напрямків стосовно її покращення. Завданнями роботи є: дослідження теоретичних основ організації господарської діяльності; аналіз показників фінансово-економічної діяльності підприємства; дослідження впливу комерційної діяльності на значення фінансово-економічних показників; визначення шляхів покращення господарської діяльності завдяки запровадженню економіко-математичної моделі для оцінки попиту на продукцію підприємства та прогнозування обсягів продаж. Об’єктом дослідження виступають фінансово-економічна та комерційна діяльність підприємства. За результатами дослідження надано рекомендації стосовно оцінювання функції купівельного попиту продукції підприємства, також в роботі розраховано мінімальний і оптимальний розмір обсягу виробництва міжкімнатних дверей, оптимальну ціну та інтервал ціни, у межах якого забезпечується рентабельність виробництва дверей, а також максимум прибутку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30073
Розташовується у зібраннях:ОС "Бакалавр"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФБСзп-16_Рильська І.С_Б_2018.pdf1,26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.