Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30033
Название: Обґрунтування інноваційних процесів на підприємствах
Другие названия: Justification of innovation processes in enterprises
Авторы: Дікова, Юлія Леонідівна
Ключевые слова: інновація
інноваційний процес
прогнозування
економічна ефективність
ризики
Дата публикации: июн-2018
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Дікова Ю.Л. Обґрунтування інноваційних процесів на підприємствах / Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка підприємства»). – ДВНЗ ДонНТУ, Покровськ, 2018.
Серия/номер: Економіка підприємства;
Краткий осмотр (реферат): В першому розділі проведене дослідження теоретичних основ обґрунтування інноваційних процесів, в результаті якого розкрито сутність категорій «інновація» та «інноваційний процес», уточнено процедуру обґрунтування інноваційних процесів в підприємницькій діяльності; систематизовано методи оцінки ризиків. У другому розділі роботи здійснено аналітичну оцінку інноваційних процесів в Україні; проаналізовано методи прогнозування параметрів інноваційних проектів; розроблено методичні рекомендації з діагностики та прогнозування основних технологічних показників функціонування обладнання для підвищення якості управління. У третьому розділі надано рекомендації щодо формування організаційно-технічних та фінансово-економічних характеристик створення та використання інновацій; удосконалено обґрунтування економічної ефективності інноваційного проекту з урахуванням ризиків.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/30033
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Дікова Ю.Л..pdf
  Restricted Access
1,24 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.