Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29864
Название: Забезпечення ресурсозбереження на вугільних шахтах шляхом підвищення корозійної стійкості металевих виробів
Другие названия: Maintenance of resource saving on coal mines by increasing the corrosion resistance of metal products
Авторы: Таврель, Марина Ігорівна
Ключевые слова: корозія
антикорозійне покриття
інгібіювання корозії
Дата публикации: июн-2018
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Таврель,М.І. Забезпечення ресурсозбереження на вугільних шахтах шляхом підвищення корозійної стійкості металевих виробів: випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 101 «Екологія» / М.І. Таврель. – Покровськ: ДонНТУ, 2018.- 93 с.
Краткий осмотр (реферат): У даній роботі розглянута проблема ресурсозбереження на вугільних шахтах шляхом підвищення корозійної стійкості металевих виробів, проведен аналіз та систематизація існуючих методів та засобів боротьби з корозійними процесами, серед яких особливий інтерес представили інгібітори корозії. За допомогою експериментальних досліджень виявленні закономірності підвищення корозійної стійкості металевих виробів в залежності від концентрації інгібітору. Розроблена технологія захисту металевих виробів від корозії на основі встановлених закономірностей, яка за розрахунками є екологічно ефективною і з точки зору економіки доцільною для використання в практичних цілях на вугільних шахтах, а отже дозволить забезпечити ресурсозбереження в умовах вугільних шахт.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29864
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2018_М_ЕКОм16_Таврель_МІ.pdf
  Restricted Access
1,08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.