Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29862
Title: Заходи зі зменшення негативних наслідків в дії шкідливих та негативних факторів на гірників в умовах ПАТ шахтоуправління «Покровське»
Other Titles: Measures to mitigate the negative effects of harmful and negative factors on miners in the conditions of PAO mine management "Pokrovskoe"
Authors: Чорний, Євгеній Юрійович
Keywords: шахта
охорона праці
профзахворювання
частота захворювань
Issue Date: Dec-2018
Publisher: Покровськ: ДонНТУ
Citation: Чорний, Є.Ю. Заходи зі зменшення негативних наслідків в дії шкідливих та негативних факторів на гірників в умовах ПАТ шахтоуправління «Покровське»: Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 184 «Гірництво» (спеціалізація «Охорона праці») / Є.Ю.Чорний: Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2018.- 88с.
Series/Report no.: спеціалізація «Охорона праці в гірництві»;
Abstract: Магістерська робота присвячена вирішенню актуальної проблеми щодо зменшення професійних захворювань та зменшення негативних наслідків на прикладі підприємства ПАТ шахтоуправління «Покровське». Аналіз наданого на підприємстві матеріалу дозволив визначити основні шкідливі та негативні фактори, які впливають на гірників. Визначено коефіцієнт частоти, що виражає кількість професійних захворювань на виробництві, який дає змогу оцінити вплив шкідливих факторів на працівників підприємства. Встановлено, що цей коефіцієнт постійно зростає. В зв’язку з цим розроблено рекомендації щодо запобігання впливу пилу, шуму, вібрацій та отруйних газів на гірників.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29862
Appears in Collections:ОС "Магістр" Гірничого факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2018_М_ОПГм-17-Чорний ЄЮ.pdf1,65 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.