Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29839
Название: Оцінка ефективності впровадження прогресивних систем охорони праці, на прикладі умов шахти «Центральна»
Другие названия: Assessment of the effectiveness of the introduction of progressive systems of occupational safety, on the example of the conditions of the mine" Central "
Авторы: Тонкий, Дмитро Вадимович
Ключевые слова: Травматизм
стандарт
безпека праці
вимоги
оцінка ефективності
відхилення від вимог
ідентифікація
обробка ризиків
інструкція ідентифікації
система
підхід
Дата публикации: дек-2018
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Тонкий, Д.В. «Оцінка ефективності впровадження прогресивних систем охорони праці, на прикладі умов шахти «Центральна»:Випускна кваліфікаційна робота на здобуття кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 184 «Гірництво» (спеціалізація «Охорона праці в гірництві») / Д.В.Тонкий: Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2018.- 121с.
Серия/номер: спеціалізація «Охорона праці в гірництві»;
Краткий осмотр (реферат): Виявлені проблеми, які вже спіткають і будуть спіткати охорону праці при впровадженні: Директив Європейського союзу; систем управління професійною безпекою та здоров'ям, згідно: ISO та OHSAS. Запропонована методика, яка спрощує перехід до нових стандартів та нормативно-правових актів в умовах ДП “Шахта Центральна” на прикладі використання системи ідентифікації, оцінки та обробки ризиків. В процесі роботи зроблено висновки та пропозиції щодо повноцінного впровадження системи ідентифікації небезпек, оцінки та обробки ризиків, згідно OHSAS 18001:2007 та ISO 45001:2018.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29839
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр" Гірничого факультету

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2018_М_ОПГм 17-Тонкий ДВ.pdf
  Restricted Access
2,42 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.