Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29837
Название: Обґрунтування параметрів дренування та утилізації метану при доробці запасів пл. d4 «Шахтоуправління «Покровське»
Другие названия: Justification of the parameters of drainage and utilization of methane at the completion of inventory pl. d4 "Pokrovskoe Shahtoupravlenie"
Авторы: Випирайко, Алевтина Сергіївна
Ключевые слова: дегазація
утилізація
джерело
гідрообробка
зона дренування
ефективність
Дата публикации: дек-2018
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Випирайко, А.С. Обґрунтування параметрів дренування та утилізації метану при доробці запасів пл. d4 «Шахтоуправління «Покровське» : Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 184 «Гірництво» (спеціалізація «Охорона праці в гірництві») / А.С. Випирайко : Покровськ: ДВНЗ ДонНТУ, 2018.- 81с.
Серия/номер: спеціалізація «Охорона праці в гірництві»;
Краткий осмотр (реферат): У кваліфікаційній роботі магістра розглянуто умови розробки пласта d4 «Шахтоуправління «Покровське» та запропоновано розглянути питання збільшення ефективності дегазації та утилізація метану з джерел метановиділення. Розглянуто умови газоутворень в межах вугленосних дільниць Покровської Західної №1 та №2-3. Обґрунтовано необхідність дегазації пласта d4 разом з дегазацією пластів-супутників та бічних порід. Це дозволить зменшити обсяги метану, що викидуються в атмосферу та збільшити прибуток від використання газу. Аналіз способів дегазації розроблюваних пластів дозволив обґрунтувати необхідність використання способу дегазації гідрообробкою крайової частини пласту з підготовчої виробки. Були обґрунтовані параметри цього способу для умов пласта d4, які можуть бути використані для розробки проекту дегазації розроблюваного пласту на виїмкових дільницях. Додатково розглянуто питання утилізації метану в когенераційній електричній станції та висунуте припущення про доцільність використання трьохкогенераційної системи для одночасного виробництва електроенергії, тепла і холоду. Розглянуто питання безпеки робіт при здійснені дегазації джерел метановиділення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29837
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр" Гірничого факультету

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2018_М_ОПГм-17_Випирайко_АС.pdf
  Restricted Access
20,72 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.