Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29818
Название: «Обґрунтування параметрів технології очищення господарсько-побутових стоків у селищах міського типу Донецької області»
Другие названия: Substantiating the household wastewater cleaning technology parameters in the urban-type settlements of Donetsk region
Авторы: Моць, Дмитро Олександрович
Ключевые слова: господарсько-побутові стокі
водоспоживання
водовідвідення
забруднюючі речовини
зважені речовини
повторне водокористування
Дата публикации: дек-2018
Издательство: Покровськ: ДонНТУ
Библиографическое описание: Моць, Д.О. Обґрунтування параметрів технології очищення господарсько-побутових стоків у селищах міського типу Донецької області: випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 101 «Екологія». / Д.О. Моць. – Покровськ: ДонНТУ, 2018. – 112 с.
Краткий осмотр (реферат): У роботі дано теоретичне обгрунтування і практичне рішення актуальної науково-технічної задачі, що полягає в поліпшенні екологічної обстановки в Ясинуватському районі Донецької області та створенні бази для забезпечення екологічної безпеки району, тобто захищеності навколишнього середовища і життєво важливих інтересів суспільства від негативних процесів впливу господарсько-побутових стоків на гідросферу на основі встановлення закономірностей розподілу зважених часток у стічній воді по гідравлічної крупності, що дозволило обгрунтувати параметри технології очищення господарсько-побутових стоків у селищах міського типу Донецької області. Розроблена технологія очищення господарсько-побутових стоків у смт Желанне Ясинуватського району Донецької област.і В результаті реалізації запропонованої схеми очищення буде отримано екологічний ефект, який полягає в зниженні скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29818
Располагается в коллекциях:ОС "Магістр"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2018_М_ЕКОм17_Моць_ДО.pdf
  Restricted Access
2,32 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.