Наукові праці співробітників кафедри Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт за курсом «Урбоекологія» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.
2018Методичні рекомендації щодо виконання завдань практичних занять з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Метеорологія і кліматологія» для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовища всіх форм навчанняЗав'ялова, О.Л.
2019Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Альтернативні джерела енергії» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища, денної та заочної форми навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Таврель, М.І.
2019Методичні рекомендації до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Біологія» для студентів спеціальності 101 ЕкологіяКостенко, В.К.; Шкрильова, С.М.
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Водопостачання, водоспоживання та очистка стічних вод» для студентів всіх формЗав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.; Шкрильова, С.М.
2016Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Природоохоронне інспектування» для студентів всіх формКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.
2017Методичні вказівки до виконання завдань практичних занять з дисципліни «Технології газифікації вугілля» для студентів спеціальності 101 «Екологія» ( 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування») всіх форм навчання / укл. О.Л. Зав’ялова, О.І. Кутняшенко, С.М. Шкрильова, О.П. Чепак. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. - 57 с.Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.; Шкрильова, С.М.; Чепак, О.П.
2018Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліні «Біологія» для студентів спеціальності 101 «Екологія»Костенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Шкрильова, С.М.; Чепак, О.П.
2021-03Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни «Комплексне використання ресурсів надр» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища денної та заочної форми навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.
2021-03Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Загальна екологія та неоекологія» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища денної та заочної форми навчанняБогомаз, О.П.
2020-06Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Техніка та технології захисту гідросфери від забруднень» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняЗав'ялова, О.Л.; Богомаз, М.І.; Таврель, М.І.
2020-06Методичні вказівки до виконання лабораторних занять з дисципліни «Ґрунтознавство» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2020-06Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Екологія міських систем та основних виробництв промисловості»Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2017Modelowanie obciążenia cieplnego ratowników podczas pożaru w zbiorniku z produktami naftowymiKostenko, Т; Kostenko, W; Makejewa, D
2017Automatization of individual anti-thermal protection of rescuers in the initial period of fire suppressionKostenko, V.; Kostenko, Т.; Z e m l i a n s k i y, O .; M a i b o r o d a, А.; Kutsenko, S.
2017Підвищення ефективності очищення шахтних вод з використанням гуанідинових флокулянтівМагльована, Т.В.; Зав'ялова, О.Л.; Костенко, В.К.
2017Моделювання зовнішнього теплового навантаження на пожежника-рятувальника при пожежі у резервуарі з нафтопродуктамиПоздєєв, С.В.; Костенко, Т.В.; Костенко, В.К.; Зав'ялова, О.Л.
2017Математичне моделювання зовнішнього теплового навантаження на пожежника-рятувальника при горінні рідких нафтопродуктів в резервуарахКостенко, В.К.; Поздєєв, С.В.; Костенко, Т.В.; Зав’ялова, О.Л.; Журбінський, Д.А.
2017Разработка метода оперативного прогноза тепловой нагрузки на спасателей при тушении горящих резервуаров с нефтепродуктамиКостенко, В.К.; Костенко, Т.В.
2017Застосування плівки води для захисту рятувальників від потужного теплового випромінюванняВиноградов, А.Г.; Костенко, Т.В.; Костенко, В.К.; Зав'ялова, О.Л.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25