Наукові праці співробітників кафедри Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 31
Issue DateTitleAuthor(s)
2021-12Тактика ліквідації наслідків вибухів газопилових сумішей у гірничих виробках вугільних шахтЗав'ялова, Олена Леонідівна; Костенко, Віктор Климентович; Крупка, А.А.; Дузь, Л.Є.; Кралюк, М.О.; Zavialova, O.L.; Kostenko, V.K.
2021-12Обґрунтування вибору матеріалів для виготовлення спеціального захисного одягу рятувальників від підвищеного теплового впливуКостенко, Віктор Климентович; Зав'ялова, Олена Леонідівна; Костенко, Т.В.; Журбінський, Д.А.
2021-05Методичні рекомендації до виконання випускної кваліфікаційної роботи бакалавра для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовищаКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2021-05Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Техніка та технології захисту гідросфери від забруднень» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2021-06Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище» для технічних спеціальностей всіх форм навчання для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовища всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2021-11Обгрунтування шляхів підвищення захисту рятувальників від теплового ураженняКостенко, Віктор Климентович; Kostenko, V.
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт за курсом «Урбоекологія» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.
2018Методичні рекомендації щодо виконання завдань практичних занять з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Метеорологія і кліматологія» для студентів спеціальностей 101 Екологія, 183 Технології захисту навколишнього середовища всіх форм навчанняЗав'ялова, О.Л.
2019Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Альтернативні джерела енергії» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища, денної та заочної форми навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Таврель, М.І.
2019Методичні рекомендації до виконання індивідуальної роботи з дисципліни «Біологія» для студентів спеціальності 101 ЕкологіяКостенко, В.К.; Шкрильова, С.М.
2016Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Водопостачання, водоспоживання та очистка стічних вод» для студентів всіх формЗав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.; Шкрильова, С.М.
2016Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Природоохоронне інспектування» для студентів всіх формКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Чепак, О.П.
2017Методичні вказівки до виконання завдань практичних занять з дисципліни «Технології газифікації вугілля» для студентів спеціальності 101 «Екологія» ( 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування») всіх форм навчання / укл. О.Л. Зав’ялова, О.І. Кутняшенко, С.М. Шкрильова, О.П. Чепак. – Покровськ: ДонНТУ, 2017. - 57 с.Зав'ялова, О.Л.; Кутняшенко, О.І.; Шкрильова, С.М.; Чепак, О.П.
2018Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліні «Біологія» для студентів спеціальності 101 «Екологія»Костенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Шкрильова, С.М.; Чепак, О.П.
2021-03Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни «Комплексне використання ресурсів надр» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища денної та заочної форми навчанняКостенко, В. К.; Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.
2021-03Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Загальна екологія та неоекологія» для студентів спеціальності 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища денної та заочної форми навчанняБогомаз, О.П.
2020-06Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Техніка та технології захисту гідросфери від забруднень» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняЗав'ялова, О.Л.; Богомаз, М.І.; Таврель, М.І.
2020-06Методичні вказівки до виконання лабораторних занять з дисципліни «Ґрунтознавство» для технічних спеціальностей всіх форм навчанняКостенко, В. К.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2020-06Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Екологія міських систем та основних виробництв промисловості»Зав'ялова, О.Л.; Богомаз, О.П.; Таврель, М.І.
2017Modelowanie obciążenia cieplnego ratowników podczas pożaru w zbiorniku z produktami naftowymiKostenko, Т; Kostenko, W; Makejewa, D
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 31