Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29249
Название: Методичні вказівки до виконання індивідуальної розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Технологія та безпека виконання вибухових робіт»
Авторы: Бачуріна, Ярослава Павлівна
Бачурін, Леонід Леонідович
Ключевые слова: методичні вказівки
РГР
вибухові роботи
БВР
Дата публикации: 29-мая-2018
Издательство: Індустріальний інститут ДонНТУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання індивідуальної розрахунково-графічної роботи з дисципліни циклу вільного вибору студентів «Технологія та безпека виконання вибухових робіт» для спеціальності 184 «Гірництво» (освітній ступінь «бакалавр») / Укладачі: Я. П. Бачуріна, Л. Л. Бачурін. – Покровськ: Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 2018. – 18 с.
Краткий осмотр (реферат): У методичних вказівка викладено вимоги до змісту та рекомендації щодо самостійного виконання студентами індивідуальної розрахунково-графічної роботи з дисципліни циклу вільного вибору студентів «Технологія та безпека виконання вибухових робіт», що передбачає розробку елементів паспорту буровибухових робіт при проведенні підземної гірничої виробки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/29249
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри управління виробництвом і охорони праці

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МВ РГР ТБВВР 2018.pdfЕлектронна версія МВ РГР ТБВВР812,37 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.