Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Title: Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні
Authors: Зінов'єв, Сергій Миколайович
Придатько, Ігор Владиславович
Рева, Олександр Олегович
Пономарьов, Сергій Володимирович
Keywords: дискові гальма, барабанні гальма, колодки, диск, підйомні машини, гальмівні системи, виконавчі органи, аварійне гальмування.
Issue Date: 11-Apr-2017
Publisher: Покровськ. ІІ ДВНЗ "ДонНТУ"
Citation: Зінов'єв С.М., Придатько І.В., Рева О.О., Пономарьов С.В. Дослідження використання різних типів гальм у підйомному обладнанні // Збірник наукових праць за результатами всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв», Індустріальний інститут ДВНЗ ДонНТУ, 11-12 квітня 2017 року. – С. 48-52
Abstract: В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
Description: В даній статті описується проведене дослідження використання окремих типів гальм та їх доцільність у наземному та підземному обладнання. Виконується аналіз та порівняння дискових та барабанних гальмівних установок на шахтному підприємстві.
URI: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28190
Appears in Collections:Наукові праці викладачів кафедри електромеханіки та автоматикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.