Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/28179
Название: Аналіз проблеми забезпечення права громадян на доступність вищої освіти в регіонах у період реформування системи вищої освіти в Україні
Авторы: Моісєєнко, Лариса Миколаївна
Пархоменко, Марина Миколаївна
Ключевые слова: Ключові слова: вища освіта, територіальні громади, доступність освіти, ліцензійні обсяги, держзамовлення.
Дата публикации: ноя-2016
Издательство: Держава та регіони. Серія: ПРАВО
Библиографическое описание: Моісєєнко л.м., Пархоменко М.М. Аналіз проблеми забезпечення права громадян на доступність вищої освіти в регіонах у період реформування системи вищої освіти в Україні// Держава та регіони: Серія Право.2016 р., № 4 (54).
Серия/номер: Серія: Право, 2016 р., № 4 (54);С. 9-15
Краткий осмотр (реферат): Стаття присвячена аналізу проблеми забезпечення прав громадян на вищу освіту, до- тримання інтересів особи, держави, територіальних громад і роботодавців в умовах ре- формування системи вищої освіти в України. Особлива увага приділена аналізу змін, що від- буваються після ухвалення Закону України «Про вищу освіту», та з’ясуванню відповідності цих змін міжнародному праву, європейським тенденціям, українському законодавству тощо.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/28179
ISSN: 1813-338Х.
Располагается в коллекциях:Наукові праці викладачів кафедри загальнонаукової підготовки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
selection.pdf4,58 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.