Навчально-методичні видання кафедри Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Геологія та розвідка родовищ» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» денної та заочної форм навчання за спеціальністю 184 Гірництво / С.В. Сахно, В.І. Альохін, Ю.В. Стрєльник – Луцьк : ДонНТУ, 2022 – 72 с.Сахно, Світлана Володимирівна; Альохін, Віктор Іванович; Стрєльник, Юлія Володимирівна
2021-08Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Регіональна геологія» (для студентів спеціальності 103 Науки про Землю)Бахтарова, Олена Палладіївна; Стрєльник, Юлія Володимирівна
2021Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни "Геологорозвідувальна справа"Сахно, Світлана Володимирівна; Альохін, Віктор Іванович
2021Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Регіональна та екологічна мінералогія"Сахно, Світлана Володимирівна
2020-05-10МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ З ДИСЦИПЛІНИ «СТРУКТУРНА ГЕОЛОГІЯ ТА ГЕОКАРТУВАННЯ» (для студентів спеціальності 103 - Науки про Землю)Сахно, Світлана Володимирівна; Бахтарова, Олена Палладієвна
2020-09-12МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до курсового проекту з дисципліни «Основи структурного аналізу» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» денної форми навчання за спеціальністю 103 Науки про ЗемлюАльохін, В.І.
2019Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни«Розвідкародовищкориснихкопалин» для студентів освітнього ступеню «бакалавр»денної та заочної форм навчання за спеціальністю 184 ГірництвоАльохін, В.І.
2019МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ЗАНЯТЬ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКА ТА ОБРОБКА ГЕОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 103 НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮВолкова, Т.П.; Стрєльник, Ю.В.
2018Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни «Науки про Землю» (для студентів спеціальності 184 «Гірництво»).Бахтарова, О.П.; Рязанцева, Н.А.; Рязанцев, А.М.
2018Методичні вказівки до самостійної роботи та індивідуальні завдання з дисципліни «Науки про Землю» (для студентів спеціальності 184-Гірництво)Бахтарова, О.П.; Рязанцева, Н.А.; Рязанцев, А.М.
2019Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни «Загальна геологія» (для студентів спеціальності 103 - Науки про Землю, денної форми навчання)Бахтарова, О.П.; Стрєльник, Ю.В.
2016Методичні вказівки до самостійної роботи з курсу "Геологія" (для студентів спеціальності 184-Гірниицтво)Бахтарова, О.П.; Рязанцева, Н.А.; Рязанцев, А.М.
2018Методичні рекомендації до виконання практичних і самостійних робіт з дисципліни «Структурна геологія та геокартування» (для студентів спеціальності 103-Наука про землю)Бахтарова, О.П.; Сахно, С.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 13 of 13