Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2717
Название: Методичні рекомендації щодо самостійної роботи студентів і тематика контрольних робіт з дисципліни «Управління персоналом» (для студентів напряму підготовки 0502 – «Менеджмент»)
Авторы: Ляшок, Наталія Юріївна
Лисенко, Світлана Миколаївна
Ключевые слова: управління персоналом
Издательство: ООО "Норд Пресс"
Библиографическое описание: Методичні рекомендації щодо самостійної роботи студентів і тематика контрольних робіт з дисципліни «Управління персоналом» (для студентів напряму підготовки 0502 – «Менеджмент») / Уклад. С.М.Лисенко, Н.Ю. Ляшок – Красноармійськ; Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ “ДонНТУ”.- 2008. - 50 с.
Серия/номер: для студентів напряму підготовки 0502 – «Менеджмент»
Краткий осмотр (реферат): Викладено мету вивчення дисципліни «Управління персоналом» в процесі підготовки фахівців економічних спеціальностей, надано програмний матеріал до вивчення даного курсу, а також вимоги і рекомендації щодо самостійної роботи студентів та її основних напрямків, методичні рекомендації до виконання контрольних робіт, тестові завдання для самопідготовки і перевірки знань студентів. Методичні вказівки містять перелік питань для підсумкового контролю та критерії оцінювання знань студентів. Методичні рекомендації призначені для студентів напряму підготовки 0502 «Менеджмент».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/2717
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри менеджменту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
upr_pers.pdf883,95 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.