Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/26430
Название: Містобудівні методи підвищення безпеки міського руху на вулично-дорожній мережі (на прикладі міст Донецької області)
Другие названия: Градостроительные методы повышения безопасности городского движения на улично-дорожной сети (на примере городов Донецкой области)
Авторы: Толок, Олександр В'ячеславович
Толок, Александр Вячеславович
Ключевые слова: містобудівне проектування
міський рух
city planning
network of streets
Дата публикации: 19-мая-2014
Краткий осмотр (реферат): Дисертація присвячена удосконаленню існуючого й розробці нового методичного забезпечення прийняття рішень про доцільність застосування містобудівних методів підвищення безпеки міського руху на вулично-дорожній мережі на різних етапах містобудівного проектування з використанням методів математичного моделювання. Застосовано системний підхід до дослідження стану безпеки руху в містах. Розроблені багатофакторні математичні моделі оцінки стану безпеки руху в містах. Виявлені закономірності впливу величини інтенсивності руху транспорту на безпеку руху на нерегульованих перехрестях. Розроблено новий підхід до дослідження розподілу дорожньо-транспортних пригод на вулично-дорожній мережі, що полягає в виділенні на вулично-дорожній мережі небезпечних для руху зон. Розроблено і формалізовано процедуру обґрунтування доцільності застосування містобудівних методів підвищення безпеки міського руху на вулично-дорожній мережі на стадії проектування комплексної схеми організації дорожнього руху.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/26430
Располагается в коллекциях:Дисертації, автореферати кафедри "Транспортні технології"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
aref Толок.pdf436,98 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.