Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/25123
Title: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ «ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО» (ДЛЯ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.070101 «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ)» СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА ТРАНСПОРТІ (АВТОМОБІЛЬНОМУ) ТА «ОРГАНІЗАЦІЯ І РЕГУЛЮВАННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» Частина 1
Authors: Куниця, А. В.
Виноградов, М. С.
Селезньова, Н. О.
Попов, С. Ю.
Issue Date: 2012
Publisher: Автомобільно-дорожній інститут державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет", вул. Кірова, 51, м. Горлівка, Донецька обл., Україна, 84646.
Citation: Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Транспортне право» (для студентів напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільному)» та «Організація і регулювання дорожнього руху» частина 1 / укладачі: А. В. Куниця, М. С. Виноградов, Н. О. Селезньова, С. Ю. Попов. – Електрон. дані. – Горлівка: ДВНЗ «ДонНТУ» АДІ, 2012. – 1 електрон. опт диск (CD-R); 12 см. – систем. вимоги: Pentium; 32 Mb RAM; WINDOWS 98/2000/NT/XP; MS Word 2000. – Назва з титул. екрану.
Series/Report no.: 16/-2012-02;
Abstract: Вказівки містять теоретичні зведення про оформлення договорів автомобільного перевезення, нормативні документи, що стосуються підприємницької діяльності на автомобільному транспорті, ліцензування на транспорті. Наведено методику виконання практичних робіт, мету та завдання, контрольні запитання, вимоги до оформлення. Наведено зразки транспортної документації, що необхідна під час виконання практичних занять: Примірний договір про перевезення вантажів автомобільним транспортом у місцевому та міжміському сполученні; Протокол розбіжностей до договору; Протокол узгодження розбіжностей за договором; зразки позовних заяв; разовий договір на перевезення вантажів автомобільним транспортом; Типова форма договору на транспортно-експедиційне обслуговування; контракт на виконання міжнародних перевезень; позовні заяви.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/25123
ISSN: 1990-7796
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри "Транспортні технології"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МВ-16-86 Транспортне право 1 (практичны заняття).pdf2,15 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.