Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/24736
Название: Перспективи та шляхи вдосконалювання автомобільних двигунів внутрішнього згоряння
Авторы: Шляхов, Виталий Сергеевич
Ключевые слова: disconnection of cylinders
modular power plant
conrod-free internal combustion engine
cylinder shutdown mechanism
the physical model
non-motorized setting
research
исследования
отключение цилиндров
модульная силовая установка
бесшатунный двигатель
механизм выключения цилиндров
физическая модель
безмоторная установка
Дата публикации: 2012
Издательство: Вісті Автомобільно-дорожнього інституту
Библиографическое описание: Шляхов В.С. Перспективи та шляхи вдосконалювання автомобільних двигунів внутрішнього згоряння / В.С. Шляхов // Вісті Автомобільно-дорожнього інституту. – 2012. – № 2(15). – С. 117–123.
Краткий осмотр (реферат): Проведено огляд існуючих способів геометричної зміни робочого об’єму автомобі-льних двигунів внутрішнього згоряння, в результаті якого доведено перевагу двигунів з модульним відключенням циліндрів. Обґрунтовано передумови регулювання навантаження в бензинових та дизельних двигунах на часткових режимах шляхом зміни їх робочого об’єму застосуванням відключення частини працюючих циліндрів. В ході проведеного аналізу існуючих способів відключення циліндрів показано, що найбільш ефективним з них є дезактивація циліндру шляхом зупинки руху поршня. Описано конструкцію безшатунного двигуна з системою модульного відключення циліндрів, а також наведено функціональну схему механізму модульного відключення циліндрів, який розроблено на кафедрі «Автомобільний транспорт» АДІ ДВНЗ «ДонНТУ», та описано роботу кожної з його складових частин. Наведено деякі результати, що отримано на попередньому етапі, шляхом дослідження фізичної моделі механізму модульного відключення циліндрів на безмоторній установці. Описано конструкцію деяких складових частин безмоторної установки. Аналіз результатів, що отримані в ході обробки осциллограмм, показує, що час спрацьовування механізму не перевищує 3 мс при навантаженні на механізм 1 кН.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/24736
ISSN: 1990-7796
Располагается в коллекциях:Публікації кафедри "Автомобільний транспорт"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Stat_Gorlovka_2012_Edin.pdf751,95 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.