Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/24368
Title: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ЕКОНОМІЧНОГО ОБ'ЄКТУ З УРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ
Authors: Горчакова, Ірина Анатоліївна
Issue Date: 2012
Publisher: Управление производством: модели, механизмы, инструменты: монографія / под. общей ред.проф.Е.В.Мартяковой. – Донецк: ГВУЗ "ДонНТУ", 2012. – С.144 - 153
Abstract: Представлено нове вирішення актуальної проблеми побудови комплексу економіко-математичних моделей пошуку оптимального рішення організації функціонування інформаційних систем економічного об'єкту з урахуванням ризику.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/24368
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри економічної кібернетики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Горчакова Ірина моногр ДонНТУ.pdf361,12 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.