Навчально-методичні видання кафедри гірничих машин Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2007Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни “Гірничі машини та комплекси для видобування корисних копалин”Горбатов, П.А.
2013Конструкції гірничих машин. Лабораторний практикум з дисципліни «Гірничі машини і комплекси для видобування та збагачення корисних копалин»Потапов, В.Г.
2013Методичні вказівки до самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.050301 «ГІРНИЦТВО» (усіх форм навчання) по дисципліні «ГІРНИЧІ МАШИНИ ТА КОМПЛЕКСИ»Потапов, В.Г.
2013Методичні вказівки до самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка» (усіх форм навчання) по дисципліні «Механічне обладнання гірничих робіт»Потапов, В.Г.
2013Методичні вказівки до самостійної роботи студентів спеціальності «Гірничі машини і комплекси» по дисципліні «Гірничі машини і комплекси»Потапов, В.Г.
2013Конструкції гірничих машин. Практичні заняття з дисципліни «Гірничі машини і комплекси для видобування та збагачення корисних копалин»Степаненко, Е.Ю.; Степаненко, О.Ю.
2010Методические рекомендации к выполнению курсового проекта по дисциплине «Проектирование и конструирование горных машин и комплексов»Гуляев, В.Г.; Горбатов, П.А.; Кондрахин, В.П.; Семенченко, А.К.; Лысенко, Н.М.
2013МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ ГІРНИЧОГО ОБЛАДНАННЯ» для самостійної роботи та виконання контрольних робітШабаєв, О.Є.; Семенченко, Д.А.; Степаненко, О.Ю.
2013Лабораторний практикум з дисципліни «Експлуатація та ремонт гірничого обладнання»Шабаєв, О.Є.; Семенченко, Д.А.; Степаненко, О.Ю.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 9 of 9