Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2131
Title: Теоретичні та експериментальні дослідження термодеструкції сірчистого вугілля Донбасу
Authors: Бутузова, Л.Ф.
Сафін, В.О.
Бондаренко, О.В.
Бутузов, Г.М.
Keywords: властивості вугілля
термічна деструкція
кисень- і сірковмісні групи
аналіз смоли
напівкоксування вугілля
генетика
природа вугілля
математико-статистичні методи
перспективні технології
переробка вугілля
Issue Date: 2007
Publisher: ТОВ "Лебідь
Citation: Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: "Хімія і хімічна технологія". Випуск 119 - Донецьк: ТОВ "Лебідь", 2007. - С. 124 - 133
Series/Report no.: Хімія та хімічні технології;17
Abstract: В роботі встановлені деякі відмінності в структурі і властивостях вугілля слабо відновленого і відновленого типів, що засновані на їх поведінці при термічній деструкції. Ці відмінності полягають, перш за все, в кількості кисень- і сірковмісних груп. Дані, що отримані за допомогою групового аналізу смоли напівкоксування вугілля різних типів, показують, що склад отриманих рідких продуктів істотно відрізняється в залежності від генетичної природи вугілля. Експериментальні дані, а також дані, що отримані за допомогою математико-статистичних методів кількісного опису кореляційних зв’язків між складом вугілля та його властивостями, показали, що при розробці перспективних технологій переробки вугілля треба ураховувати таку важливу його характеристику, як генетичний тип за відновленістю.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/2131
Appears in Collections:Випуск 119
Статті співробітників кафедри ПМІItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.