Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/20460
Title: Единственность разложения рациональной дроби на сумму простейших дробей
Authors: Мироненко, Л.П.
Бабенко, А.И.
Issue Date: 2009
Publisher: Кафедра ВМ ім. В.В. Пака
Citation: Збірник науково-методичних робіт, вип. 6, 2009, с. 150 - 156.
Abstract: За допомогою методу невизначених коефіцієнтів доведена теорема єдиності розкладу правильного раціонального дробу на суму найпростійших дробів. Доведення зроблено за допомогою визначника лінійної неоднорідної системи рівнянь відносно невизначених коефіцієнтів. Розглянуто всі випадки коренів – дійсні та комплексні, прості та кратні. Всі можливі випадки відображаються у структурі головного визначника.
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/20460
Appears in Collections:Статті кафедри "Вища математика" ім.В.В.Пака

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мироненко Л.П., Бабенко А.И..pdf117,67 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.