Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1994
Название: Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсу "Моделювання електромеханічних систем" (для студентів спеціальності 7.0922.03 "Електромеханічні системи автоматизації і електропривод"). Розділ 2 "Моделювання систем електропривода змінного струму"
Авторы: Толочко, Ольга Іванівна
Чекавський, Гліб Станіславович
Пісковатська, Ольга Вікторівна
Ключевые слова: Моделювання електромеханичних систем
Моделювання
Моделирование
Моделирование электромеханических систем
ЭАПУ
ЕАПУ
Дата публикации: 2005
Краткий осмотр (реферат): Метою лабораторного практикуму є придбання студентами практичних навичок з математичного моделювання електромеханічних систем і електроприводів на основі машин змінного струму. Розглянуті питання моделювання асинхронних і синхронних машин у різних системах координат, а також найбільш розповсюджених систем асинхронного електропривода при керуванні двигуном з боку статора. Викладені основні теоретичні відомості з питання, представлені завдання до лабораторних робіт, наведені рекомендації щодо виконання лабораторних робіт і контрольні запитання для самоперевірки знань.
Описание: Наведені завдання і методичні рекомендації до виконання 13 лабораторних робіт, що призначені задля вивчання методів математичного моделювання на ПК електричних машини змінного струму (зокрема, асинхронних і синхронних), а також електромеханічних систем (ЕМС) і електроприводів на основі машин змінного струму. Розглянуті питання моделювання АД і СД у різних системах координат, а також найбільш розповсюдженихсистем асинхронного ЕП при керуванні двигуном з боку статора. Отримані навички повинні бути застосовані студентами у науково-дослідній роботі і при дипломному проектуванні. Призначені для студентів електротехнічних спеціальностей.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/1994
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали кафедри ЕАПУ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
lab_mod2.pdf3,13 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.