Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1993
Название: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Системи керування електроприводами" (для студентів спеціальності 6.050702.03 "Електромеханічні системи автоматизації і електропривод ")
Авторы: Чекавський, Гліб Станіславович
Чикалов, Віталій Іванович
Хоменко, В'ячеслав Миколайович
Бажутін, Денис Володимирович
Ключевые слова: СКЕП
Системи керування електроприводами
СУЭП
Системы управления электроприводами
ЭАПУ
ЕАПУ
Дата публикации: 2010
Краткий осмотр (реферат): Приведено завдання до виконання курсового проекту з курсу „Системи керування електроприводами”, яке охоплює 30 варіантів, що відрізняються один від одного структурою системи керування електроприводом постійного струму, яка проектується; вимогами, що висуваються до системи; основною регульованою координатою (швидкість чи положення); кількістю приводних двигунів (один або два). Сформульовано основні вимоги до оформлення окремих елементів пояснювальної записки і графічної частини курсового проекту. Викладено методичні рекомендації до виконання окремих розділів проекту, які містять бажану послідовність виконання, деякі теоретичні відомості, методики розрахунку та довідкову інформацію. Зазначені відомості мають використовуватися студентами під час самостійної роботи і при роботі над курсовим проектом.
Описание: Метою проекту є закріплення і систематизація знань студентів з курсу СКЕП через самостійне (під контролем викладача – керівника курсового проекту) рішення навчальної комплексної задачі проектування САР вихідної координати (швидкості або положення) електропривода постійного струму за заданими технологічними вимогами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/1993
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали кафедри ЕАПУ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
mu_kurs_suep_2010_edit1.5.pdf588,24 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.