Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1883
Название: Методичні вказівки до лабораторного практикуму з курсу "Архітектура комп'ютерів" для підготовки фахівців і магістрів на базі напрямку "Комп'ютерна інженерія".
Авторы: Лапко, Володимир Васильович
Губарь, Юрій Володимирович
Ключевые слова: Мікросхеми серії К1804, лабораторні роботи, аналіз, симуляція, Active - HDL, складання, віднімання, множення, ділення, контроль операцій.
Дата публикации: 7-ноя-2011
Краткий осмотр (реферат): Збірник містить методичні вказівки з 12 лабораторних робіт. У збірник увійшли лабораторні роботи з проектування, аналізу і симуляції операційних та керуючих пристроїв, виконаних на базі мікропроцесорного комплекта з розрядно-модульною організацією на основі мікросхем серії К1804. Розглянуті питання мікропрограмування та розробки системи синхронізації блоків множення, ділення, складання і віднімання чисел з фіксованою та рухомою комою, виконання симуляції і тестування роботи мікропроцесорних систем на функціональному рівні з використанням програмногго пакету Active - HDL.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/1883
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні публікації кафедри комп'ютерної інженерії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
metoda_aklp_A5.pdf82,44 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.