Навчально-методичні видання кафедри економічної теорії і державного управління Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21
Issue DateTitleAuthor(s)
2014-08-17Региональная экономика: учебное пособиеВишневская, Елена Николаевна
2014-03-04Методичні рекомендації для написання курсової роботи з нормативної навчальної дисципліни циклу природничо-наукової та загальноекономічної підготовки "Національні моделі економічних систем" напряму підготовки "Економічна теорія"Вишневская, Елена Николаевна
2014-03-04Методичні рекомендації для написання курсової роботи з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "Регіональна економіка" для студентів напряму підготовки "Економічна кібернетика"Вишневская, Елена Николаевна
2010Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Глобальна економіка» для студентів денної форми навчанняЮщенко, Н.К.
2009Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентів з курсу «Міжнародна економіка» для студентів спеціальності 6.030500 «Міжнародна економіка»Ющенко, Н.К.; Руденко, Л.В.
2010Методичні рекомендації до проведення практичних занять і самостійної роботи студентів з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Глобальна економіка» для студентів денної форми навчанняЮщенко, Н.К.
2009Методичні рекомендації з написання курсової роботи з дисципліни «Міжнародна економіка»Ющенко, Н.К.; Руденко, Л.В.
2010Методичні рекомендації до проведення практичних занять і самостійної роботи студентів з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Теорії міжнародної економіки» для студентів денної форми навчанняЮщенко, Н.К.
2009МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до проведення практичних занять та організації самостійної роботи студентів з дисципліни ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇУсачева, Галина Михайловна; Антыкуз, Виктория Михайловна
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання завдань практичних занять з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА І ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА І ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи студентів з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА І ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012Основи теорії державного управління: навчальний посібникДементьєв, В.В.; Гордон, М.В.; Оленцевич, Н.В.; Толкованов, В.В.; Коваленко, Р.О.; Шумаєва, О.О.
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи студентів з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "ГРОШІ ТА КРЕДИТ" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання завдань практичних занять з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "ГРОШІ ТА КРЕДИТ" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання курсової роботи з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА І ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2012МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання індивідуальних завдань з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки "ГРОШІ ТА КРЕДИТ" для студентів денної форми навчанняГордон, М.В.
2009-12Трансформаційні процеси та формування протикорупційного економічного порядку в УкраїніРудченко, Татьяна Ивановна; Качан, Светлана Михайловна; Усачова, Галина Михайловна
2012-12-11Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Історія економічних вчень» для студентів денної форми навчання галузі знань 0305 Економіка та підприємництво напряму підготовки: 6.030501 Економічна теорія – ЕТ.Рудченко, Т.І.
2010Экономика и модели экономических систем стран мира: Учебное пособие. - Донецк, ДонНТУ, 2010. - 304 с.Вишневская, Елена Николаевна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21