Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/16983
Название: ПРО РОЗРАХУНОК ВОЛОКНЯНИХ ФІЛЬТРІВ
Авторы: Коваленко, Людмила Ивановна
Омельченко, Николай Павлович
Ключевые слова: водоочисні споруди, очищення промислових стічних вод, фільтрування природних вод, волокняні фільтри
Дата публикации: 2012
Издательство: Донецк
Библиографическое описание: Омельченко М.П. Про розрахунок волокняних фільтрів. [Текст] /Н.П.Омельченко, Л.І. Коваленко. // Проблеми екології». - Донецьк, ДонНТУ.- 2011. -№1 (в друку) (усл.п.л. 0,3: 0,15; 0,15)
Серия/номер: УДК 628.16.08;
Краткий осмотр (реферат): На кафедрах «Водопостачання, водовідведення та охорона водних ресурсів» Донбаської національної академії будівництва та архітектури (ДонНАБА) та «Природоохоронна діяльність» Донецького національного технічного університету (ДонНТУ) розроблені нові споруди для очищення природних та промислових стічних вод від завислих речовин – волокняні фільтри. У запропонованих спорудах використовуються насадки у формі йоржів із синтетичних волокон. Завислі домішки води після обробки реагентами при фільтруванні крізь фільтруюче середовище прилипають до волокон і вилучаються із води. Для чищення волокнистої насадки вона продувається стисненим повітрям у затопленому стані. Методика розрахунку волокняних фільтрів висвітлена лише у методичних вказівках ДонНАБА та ДонНТУ і не опублікована в технічних інформаційних засобах. Поточна публікація містить 4 етапи розрахунку волокняних фільтрів для використання проектувальниками природоохоронної галузі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/16983
Располагается в коллекциях:Статті кафедри природоохоронна діяльність

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Стаття Омельченко Коваленко Пробл еколо 2012 №1.pdf111,85 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.