Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/16386
Название: Методичні вказівки до виконання індивідуальної розрахункової робіт з нормативної навчальної дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Транспортні машини і комплекси гірничих та гірничозбагачувальних підприємств»
Авторы: Пуханов, Олександр Олександрович
Будишевський, Володимир Олександрович
Дата публикации: 2012
Издательство: Видавничий центр КІІ ДВНЗ ДонНТУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання індивідуальної розрахункової роботи "Розрахунок стрічкового конвеєра" з дисципліни "Транспортні машини і комплекси гірничих та гірничозбагачувальних підприємств" (для студентів, що навчаються по напрямках "Електромеханіка", "Гірництво" і "Інженерна механіка"). Укл. Будішевський В.О., Пуханов О.О. - Донецьк: ДонНТУ, 2005. - 24с.
Краткий осмотр (реферат): Методичний посібник містить вказівки по розрахунку стрічкових конвеєрів. Розглянуто приклад розрахунку стрічкового конвеєра і приведені завдання для виконання студентами індивідуальної розрахункової роботи. Методичний посібник призначений для студентів, що навчаються за напрямками "Електромеханіка", "Гірництво" і "Інженерна механіка"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/16386
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання викладачів кафедри електромеханіки та автоматики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Индивидуал работа Трансп маш ЕМК.pdf973,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.