Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/15933
Название: Нормування праці
Авторы: Дзюба, Світлана Григорівна
Гайдай, Ірина Юріївна
Ключевые слова: Нормування праці
норми
нормативи
Дата публикации: 2004
Издательство: ТОВ «Юго-Восток, Лтд»
Библиографическое описание: Дзюба С.Г., Гайдай І.Ю. Нормування праці: Навчальний посібник. - Донецьк: ТОВ «Юго-Восток, Лтд», 2004. - 132 с.
Краткий осмотр (реферат): В навчальному посібнику викладаються основні категорії нормування праці як науки і навчальної дисципліни. Головну увагу приділено організації самостійного вивчення дисципліни „Нормування праці”. Навчально-методичний модуль дисципліни містить докладні рекомендації для самостійного вивчення кожної теми курсу, плани практичних і семінарських занять, специфічні терміни і поняття, питання для контролю і обговорення, методичні поради для розв’язання практичних завдань, перелік основної і додаткової літератури. Для студентів економічних вузів, що вивчають дисципліну “Нормування праці”.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/15933
Располагается в коллекциях:Монографії, підручники та посібники, що видавалися кафедрою "Менеджмент організацій"Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.