Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/15313
Название: Управління станом масиву гірських порід.
Авторы: Гребьонкін, С.С.
Самойлов, В.Л.
Петренко, Ю.А.
Ключевые слова: масив порід
напружено-деформований стан
методи моделювання
опорний тиск
розвантаження
способ охорони
Дата публикации: 2010
Издательство: Донецк, ДонНТУ
Краткий осмотр (реферат): Приведені методи вивчення напружено-деформованого стану масиву гірських порід, описані механічні властивості масиву гірських порід. Наведена схема зсуву товщі гірських порід та перерозподілу гірського тиску при відробці пологих та крутоспадних пластів. Розглянута взаємодія виїмкових та підготовчих гірничих виробок. Проаналізовані способи охорони підготовчих та виїмкових гірничих виробок пологих та крутоспадних пластів Донбасу. Розглянуті методи комп’ютерного проектування заходів по управлінню станом вугільного пласта при нагнітанні в нього рідини. Книга може бути корисною для студентів і аспірантів гірничих спеціальностей технічних вузів, а також для фахівців науково-дослідних та проектно-конструкторських організацій гірничого профілю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/15313
Располагается в коллекциях:Підручники та методичні вказівки кафедри Гірнича ГеомеханікаВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.