Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/13437
Название: Державне управління
Авторы: ГОМАЛЬ, В.П.
МУДРИЄВСЬКА, Л. М.
Ключевые слова: державне управління
Дата публикации: 2012
Издательство: Мудриєвська Л.М., Гомаль В.П. «Державне управління». Нaвч. посібн. - Дніп-ропетровськ: 2012. - 156 с. Укр. мов.
Краткий осмотр (реферат): Дисципліна "Державне управління" відноситься до нормативних навчаль-них дисциплін освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціа-льністю "Державна служба". Дисципліна покликана сформувати у слухачів фундаментальні знання про управління, як суспільне явище, як функцію держави, як систему з притаман-ною їй організаційною та функціональною структурою, як складний процес, до якого залучаються державні службовці. Виступаючи методологічною ос-новою для дисциплін "Державна служба". "Організація діяльності державного службовця" та інших, що формують професійний рівень працівників державної служби, вона опирається на знання про основні функції, політику держави в громадянському суспільстві. нормативно-законодавчу базу, які формуються через вивчення політології, права, економіки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/13437
Располагается в коллекциях:Навчальні посібники кафедри соціології і політології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
пособие 2012_Гомаль.docx429,55 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.