Please use this identifier to cite or link to this item: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12384
Title: Методичні рекомендації до практичних занять з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Медико-фізіологічні основи фізичної культури та спорту»
Authors: Сергиенко, Лилия Георгиевна
Keywords: фізична культура
спорт
Issue Date: 2010
Publisher: ДонНТУ
Citation: Методичні рекомендації до практичних занять з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Медико-фізіологічні основи фізичної культури та спорту» для студентів денної форми навчання галузі знань 0306 Менеджмент напряму підготовки: 5.050202 Організація виробництва – СМ / Укл. Л.Г. Сергієнко.- Донецьк: ДоНТУ, 2010. – 20с.
Description: У методичних рекомендаціях викладено загальні положення та тематичний зміст практичних занять з вибіркової навчальної дисципліни циклу професійної підготовки «Медико-фізіологічні основи фізичної культури та спорту». Методичні рекомендації містять питання до виконання практичних занять з навчальної дисципліни «Медико-фізіологічні основи фізичної культури та спорту».
URI: http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/12384
Appears in Collections:Методичні роботи кафедри фізичного виховання і спортуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.