Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12155
Название: Основи хімії і фізики горючих копалин
Авторы: Саранчук В.І.
Ільяшов М.О.
Ошовський В.В.
Білецький В.С.
Дата публикации: 2008
Издательство: Донецьк: Східний видавничий дім,
Краткий осмотр (реферат): У книзі розглядаються фізико-хімічні властивості природних і синте-тичних форм вуглецю, а також палив, їх походження, класифікація, склад, фізичні і хімічні властивості, молекулярна структура твердих горючих копа-лин, нафти, природних газів, викладені принципи переробки горючих копа-лин і сучасні уявлення про сутність і механізм їхнього перетворення в різних умовах, дана характеристика продуктів, що утворюються. У додатках подано енциклопедичний словник "Тверді горючі копа-лини", який містить понад 1700 статей. Для студентів, магістрантів і аспірантів вузів, що навчаються за на-прямом «Хімічна технологія та інженерія», науковців, співробітників проект-них організацій та інженерно-технічних працівників заводів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/12155
Располагается в коллекциях:Підручники кафедри збагачення корисних копалинВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.