Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/11815
Название: Формування тарифів на послуги житлово-комунальних підприємств
Авторы: Полуянов, Володимир Петрович
Савенко, Анастасия Юріївна
Воротинцев, В.А.
Ключевые слова: Житлово-комунальні послуги
Аспекти ціноутворення
моделювання фінансових потоків
модель раціонального ціноутворення
макроекономічна ефективність
Дата публикации: 19-апр-2012
Краткий осмотр (реферат): У монографії висвітлюється комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з удосконаленням організаційно-економічного механізму встановлення тарифів на послуги житлово-комунальних підприємств. На основі аналізу внутрішніх і зовнішніх чинників запропоновано модель раціонального ціноутворення і порядок її використання для прогнозування стану бюджету міста й ефективності тарифної політики для окремого постачальника житлово-комунальних послуг.
Описание: В монографии освещается комплекс теоретических и практических вопросов, связанных с совершенствованием организационно-экономического механизма становления тарифов на услуги жилищно-коммунальных предприятий. На основе анализа внутренних и внешних факторов предложена модель рационального ценообразования и порядок ее использования для прогнозирования состояния бюджета города и эффективности тарифной политики для отдельного поставщика жилищно-коммунальных услуг.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/11815
ISBN: 978-966-374-671-5
Располагается в коллекциях:Монографії, підручники та посібники, що видавалися кафедрою "Економіка і фінанси"Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.