Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ea.donntu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10849
Название: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ „МАТЕРІАЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ ЛЕКЦІЙ З ІСТОРІЇ І ОСНОВ ТЕОРІЇ ПОБУДОВИ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПО КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 – 4 КУРСІВ”
Авторы: Жир, Владислав Владимирович
Дата публикации: 2004
Издательство: ДонНТУ
Библиографическое описание: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ „МАТЕРІАЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ ЛЕКЦІЙ З ІСТОРІЇ І ОСНОВ ТЕОРІЇ ПОБУДОВИ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПО КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 – 4 КУРСІВ”//В. В. Жир: ДонНТУ, 2004 р.- 26 с.
Описание: Методичні рекомендації є програмою з матеріалом для самостійного вивчення лекцій з історії та основ побудови тренувального процесу по Кіокушинкай карате для студентів 1 - 4 курсів. Рекомендації містять повну інформацію про історію, філософію Кіокушинкай карате. Наведені базові основи побудови тренувального процесу, типи розминок стосовно карате. Рекомендована інструкторам по Кіокушинкай карате, тренерам, викладачам, студентам і аспірантам, а також всім бажаючим займатися Кіокушинкай карате.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/10849
Располагается в коллекциях:Методичні роботи кафедри фізичного виховання і спорту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Влад Жир 4..doc316,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.