Просмотр собрания по группе - Авторы Lukyanenko, V.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
или введите несколько первых букв:  
Результаты 1 по 7 из 7
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2009Аграрна проблема в діяльності земств на початку XX ст.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2011Методичні рекомендації до вивчення курсу "Історія України" (для студентів 1 курсу всіх спеціальностей)Ковальова, Ольга Валентинівна; Шипович, Марина Анатоліївна; Лук'яненко, Володимир Петрович; Ковалева, Ольга Валентиновна; Шипович, Марина Анатольевна; Лукьяненко, Владимир Петрович; Kovalyova, O.; Shipovich, M.; Lukyanenko, V.
2012Наукові підходи до вирішення аграрної проблеми в Україні на межі XIX - XXст. в працях дореволюційних дослідниківЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2009Постановка аграрного питання представниками дворянства в Україні на початку XX cт.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2012Проблема власності на землю в Україні на межі XIX-XX cт. в працях дореволюційних науковцівЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2011Шляхи розв'язання аграрної проблеми громадсько-політичними організаціями України на початку XX ст.Лук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.
2012Інтенсивність сільського господарства як складова аграрної проблеми України в кінці XIX – на початку XX ст. в працях дореволюційних вченихЛук'яненко, Володимир Петрович; Лукьяненко, Владимир Петрович; Lukyanenko, V.